OBEC VLASATICE
Jihomoravský krajJihomoravský kraj

Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvodní stránka > Informace z OÚ > Dodávky certifikovaného sadbového česneku a ozimé sazečky

Dodávky certifikovaného sadbového česneku a ozimé sazečkyDatum konání:
8.8.2023

Vážení zákazníci a obchodní přátelé,

           dovolujeme si Vás oslovit s nabídkou na dodávky certifikovaného sadbového česneku a ozimé sazečky z letošní produkce.
Objednávat lze tradiční a oblíbenou odrůdu bílého ozimého paličáku DUKÁT s velkými stroužky výrazné chuti a fialového ozimého paličáku TOPAZ s výraznou odolností vůči virózám cibulovin a ranou sklizní již od poloviny června.
Obě odrůdy budou dostupné ve standardních baleních odpovídajících cca. 0,25 kg; 0,50 kg; 1,00 kg a 5,00 kg, dle nabídkového listu v příloze tohoto e-mailu, kde naleznete i nabídku na ozimou sazečku cibule Shakespeare a Akado.

Moravoseed-CZ-nabidkovy-list-sadboveho-cesneku-2023.pdf

Moravoseed-CZ-nabidkovy-list-ozime-sazecky-2023.pdf

Vaše objednávky můžete učinit prostřednictvím našeho e-shopu: www.moravoseed.cz v sekci „Sadba“, nebo zasílat emailem na adresu: obchod@moravoseed.cz

Jejich vyřizování bude následně postupně probíhat podle průběhu vysychání a čištění sadby přibližně v první polovině září. Současně srdečně děkujeme všem, kteří jste se zúčastnili naší vydařené červnové akce „Exkurze do světa osiv ´23“ a věříme, že se nám i s doprovodným programem pro Vás podařilo zprostředkovat netradiční zážitek.  

V letošním roce Vás velmi rádi přivítáme i na dalších prezentačních akcích v těchto termínech:

Sobota 19. srpna 2023

„Přehlídka odrůd zelenin Lednice ´23“ – Přehlídka odrůd teplomilných zelenin na naší Šlechtitelské stanici Lednice v areálu MENDELOVY UNIVERZITY – především rajčata, papriky, okurky, tykve a cukety, cibule, … i květiny.

Sobota 23. září 2023

„Přehlídka odrůd zelenin Svijanský Újezd ´23“ – Přehlídka odrůd kořenové, plodové, listové, cibulové a košťálové zeleniny na naší Šlechtitelské stanici ve Svijanském Újezdu u Turnova.

Pro víc informací nás sledujte na Facebook a Instagram jako MoravoSeedOriginal.

Těšíme se na Vaši přízeň i na setkání s Vámi!