OBEC VLASATICE
Jihomoravský krajJihomoravský kraj

Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvodní stránka > Informace z OÚ > Nabídka práce - sekretářka obce Vranovice

Nabídka práce - sekretářka obce Vranovice

Datum konání:
17.9.2020
Datum ukončení:
6.10.2020

O Z N Á M E N Í

starosta obce Vranovice vyhlašuje podle § 7 odst. 3) zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících, územních samosprávných celků a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů

výběrové řízení na pozici:

SEKRETÁŘKA

  • ZÁSTUP ZA MATEŘSKOU A RODIČOVSKOU DOVOLENOU

Požadavky pro výkon pozice:

  • státní občanství ČR, bezúhonnost
  • minimálně středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou
  • samostatnost, pečlivost a zodpovědnost
  • komunikační schopnosti
  • dobrá znalost českého jazyka
  • pokročilá znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook)
  • ochota dalšího vzdělávání

Výhodou:

  • praxe ve veřejné správě
  • znalost programu KEO4
  • zkoušky o ověřování shody opisu nebo kopie s listinou a ověřování pravosti podpisu

Předpokládaná náplň práce:

  • zajišťování chodu sekretariátu starosty
  • obecní poplatky
  • agenda podatelny
  • agenda komunálního odpadu
  • agenda přestupků
  • vyřizování administrativy starosty
  • zastupitelnost matriky, evidence obyvatel, vidimace a legalizace, CzechPoint
  • agenda archivace dokumentů

Platové podmínky: řídí se zákonem č. 262/2006 Sb., zákoník práce s nadřízením vlády č. 341/2017 Sb., v platném znění, příloha č. 1 o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, platová třída 8 + osobní ohodnocení.

Termín nástupu: ihned nebo dle dohody

Přihláška musí obsahovat tyto náležitosti:

  • jméno, příjmení, titul a místo trvalého pobytu zájemce
  • datum a místo narození
  • státní příslušnost
  • číslo občanského průkazu
  • datum a podpis zájemce, telefonní a e-mailové spojení

K přihlášce je nutno připojit tyto doklady:

  • strukturovaný životopis o dosavadních zaměstnáních, odborných znalostech a dovednostech
  • originál výpisu z rejstříků ne starší než 3 měsíce
  • ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
  • souhlas s nakládáním s poskytnutými osobními údaji pro účely tohoto výběrového řízení, ve smyslu zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů

Přihlášky zasílejte se všemi požadovanými náležitostmi a přílohami v uzavřené obálce označené „Výběrové řízení – sekretářka“ do 5.10.2020 na adresu:

Obecní úřad Vranovice Školní 1 691 25 Vranovice

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

 Ing. Jan Helikar starosta obce