OBEC VLASATICE
Jihomoravský krajJihomoravský kraj

Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvodní stránka > Informace z OÚ > Nabídky práce pro případné uchazeče OZP - Česká distribiční

Nabídky práce pro případné uchazeče OZP - Česká distribičníDatum konání:
18.9.2023

Inzerát nábor

Příležitost pro OZP

     V současné době zaměstnáváme na chráněném pracovním místě 1200 osob se zdravotním postižením a aktuálně rozšiřujeme naši distribuční síť o nové kolegy po celé České republice.
    Roznos reklamních materiálů je činnost, která je vhodná pro osoby s nejrůznějším typem postižení a omezení. Distribuce probíhá 2x týdně, je stanoven termín do kdy musí být materiály rozneseny, ale tempo roznosu si distributor může rozvrhnout tak, jak mu to bude nejlépe vyhovovat. Nepotřebuje žádné předchozí zkušenosti.
     Distributory reklamních materiálů zaměstnáváme pouze na hlavní pracovní poměr, zkrácený úvazek. Nabízíme úvazek v rozmezí 10 h až 20 h/týdně. Úvazek stanovujeme dle náročnosti přiděleného sektoru (počet schránek, počet druhů letáků, kopcovitý terén, panelové domy, rodinné domy…) a také dle typu zdravotního omezení. Vždy se snažíme vyhovět uchazeči, tak aby přidělenou práci opravdu zvládl bez jakýchkoliv problémů.

  • 10 h/týdně – 4.325, - měsíční hrubá mzda
  • 15 h/týdně – 6.488, - měsíční hrubá mzda
  • 20 h/týdně – 8.650, - měsíční hrubá mzda

    Abychom mohli zjistit, zda máme volný sektor, potřebujeme vědět konkrétní místo bydliště uchazeče, tak abychom byli schopni nabídnout ten nejlepší možný sektor v blízkém okolí. (bohužel ne vždy se nám podaří mít volný sektor přímo v ulici, kde uchazeč bydlí, ale snažíme se najít opravdu ten nejbližší možný). Pokud vhodný sektor máme a uchazeč souhlasí jak s místem výkonu práce, tak s nastaveným úvazkem, zahajujeme proces náboru. Zasíláme tedy informační dopis/email s požadovanými doklady, které musí uchazeč dodat a také s osobním dotazníkem k vyplnění. Vstupní lékařskou prohlídku absolvuje u svého praktického lékaře nebo u našeho poskytovatele lékařských služeb. Pokud je uchazeč zdravotně způsobilý a má kompletní doklady, můžeme vystavit pracovní smlouvu. Pracovní smlouvy vystavujeme na 6 měsíců s 3měsíční zkušební dobou. Podpis pracovní smlouvy zajišťují kolegové, kteří jsou v terénu osobně. Nástupní termíny jsou 2x do měsíce.