OBEC VLASATICE
Jihomoravský krajJihomoravský kraj

Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvodní stránka > Informace z OÚ > Nová mimořádná opatření Krajské hygienické stanice Jihomoravského kraje

Nová mimořádná opatření Krajské hygienické stanice Jihomoravského krajeDatum konání:
23.9.2020

Nařízení mimořádného opatření Krajské hygienické stanice Jihomoravského kraje se sídlem v Brně č. 1/2020 - s účinností ode dne 23. září 2020 od 00:00 hodin do odvolání nařizuje následující mimořádné opatření při epidemii na území okresů Brno-město, Brno-venkov, Hodonín, spočívající v:

zákazu pohybu a pobytu všech fyzických osob bez ochranných prostředků dýchacích cest (nos, ústa), jako jsou respirátor, rouška, ústenka, šátek, šál nebo jiné prostředky, které brání šíření kapének, na hromadných akcích a shromážděných, konaných ve venkovních prostorech s účastí přesahující ve stejný čas 100 osob.

ud_771_1404.pdf

 

 

Nařízení mimořádného opatření Krajské hygienické stanice Jihomoravského kraje se sídlem v Brně č. 2/2020 - s účinností ode dne 23. září 2020 od 00:00 hodin do odvolání nařizuje následující mimořádné opatření při epidemii na území okresů Brno-město, Brno-venkov, Hodonín, spočívající v:

zákazu osobní přítomnosti studentů na výuce při studiu na vysoké škole podle zákona č. 111/1998 Sb., o vysokých školách a o změně a doplnění dalších zákonů (zákon o vysokých školách), ve znění pozdějších předpisů.

ud_772_1405.pdf

 

Doporučení Krajské hygienické stanice Jihomoravského kraje se sídlem v Brně pro vybraná zařízení sociálních služeb a poskytovatele zdravotních služeb, kteří poskytují lůžkovou péči (akutní, následnou a dlouhodobou péči), na území Jihomoravského kraje

ud_773_1406.pdf