OBEC VLASATICE
Jihomoravský krajJihomoravský kraj

Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvodní stránka > Informace z OÚ > Nové označení odpadních nádob - druhá vlny

Nové označení odpadních nádob - druhá vlny



Datum konání:
10.11.2020

Nové označení odpadních nádob

Vážení občané,

STKO, spol. s r.o. v průběhu roku 2020 provádí překódování a inventuru nádob. Staré kódy měníme za nové plastové/kovové čipy na základě kterých bude probíhat svoz odpadu po zavedení nového systému.

Ve Vaší obci probíhala první vlna kódování v průběhu měsíce června tohoto roku.

Žádáme proto všechny občany o kontrolu svých občanských nádob. Na každé nádobě, ze zadní strany, musí být nanýtovaný černý plastový/kovový čip s číslem (viz přiložené foto).

Ve Vaší obci bude dne 10. 11. 2020 probíhat druhá vlna kódování nádob.

Pokud na jakékoliv z Vašich nádob (SKO, PLA, PAP, BIO) tento čip chybí, prosíme Vás o jejich přistavení k výsypu dne 10.11.2020.

Před přistavením popelnic na víko každé popelnice umístěte viditelně a čitelně cedulku se svým jménem a adresou. Prosíme o zajištění cedulek tak, aby byly v případě deště čitelné. Všechny popelnice budou našimi osádkami zkontrolovány, osazeny novým kódem a vloženy do aktuální evidence.

Zároveň bude probíhat i kódování podnikatelských nádob. Proto prosíme všechny podnikatele taktéž o přistavení všech nádob k výsypu. Na víko každé nádoby umístěte cedulku s Vaším číslem IČO a adresou provozovny.

Upozorňujeme, že pokud nebudou nádoby, po zavedení nového systému, označeny tímto novým kódem, nebudou sváženy. Proto žádáme všechny občany o důslednost a kontrolu svých nádob.

Děkujeme Vám za spolupráci. Tým STKO, spol. s r.o

V případě dotazů kontaktujte:

Administrativní pracovník – 736 516 039, administrativa@stko.cz

Nové plastové/kovové čipy

STKO.jpg