OBEC VLASATICE
Jihomoravský krajJihomoravský kraj

Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvodní stránka > Informace z OÚ > Příměstský tábor 2018 ZŠ Vlasatice

Příměstský tábor 2018 ZŠ VlasaticeVážení rodiče žáků I. stupně,

nabízíme Vašim dětem letní příměstský tábor, které se uskuteční o letních prázdninách.

Tentokrát budeme pořádat pouze jeden turnus v délce dvou týdnů od 9. 7. do 20. 7. 2018. Vše ostatní je stejné, jako v loňském roce. Další potřebné informace najdete níže.

Příměstský tábor je službou pro rodiče dětí I. stupně základní školy (žáci 1. – 5. ročníku včetně), která jim má napomoci v jejich uplatnění na trhu práce. Služba je určena rodičům, kteří splňují vazbu na trh práce:

· jsou zaměstnáni (pracovní smlouva na dobu určitou či neurčitou, DPČ, DPP),

· jsou evidováni na trhu práce,

· jsou v procesu vzdělávání či rekvalifikace,

· jsou OSVČ,

· případně jsou na mateřské/rodičovské dovolené za podmínky, že mají uzavřenou a nepřerušenou  
pracovní smlouvu, nebo jsou OSVČ a nemají přerušenu živnost.

Tuto skutečnost musí splňovat oba rodiče dítěte, kteří spolu žijí ve společné domácnosti. V případě rodiče samoživitele dokládá toto pouze tento rodič. Vazbu na trh práce dokládá rodič potvrzením při odevzdání přihlášky na příměstský tábor. Potvrzení může být vydáno max. dva měsíce před konáním příměstského tábora.

Pobyt je pro Vaše děti zdarma. Hradit si musíte pouze oběd, který bude ve stejné cenové relaci jako ve školním roce a bude jej zajišťovat naše školní jídelna. Přesnídávky, svačiny a pitný režim dítěte budou ve Vaší režii. Dále je na Vás uhradit případné jízdné nebo vstupenky (ZOO, koupaliště apod.) podle programu tábora.

Náplní příměstského tábora budou sportovní, výtvarné a pohybové činnosti spojené s pobytem v přírodě, animační programy. Zázemí bude v budově základní školy. Každý den budeme začínat v 7:00 hodin a končit v 17:00 hodin. Příměstského tábora se nemusejí účastnit jen žáci naší školy, ale i děti, které budou trávit prázdniny např. u prarodičů. I rodiče těchto dětí však musí splňovat podmínky uvedené výše (vazby na trh práce).

Závaznou přihlášku si budete moci vyzvednout v ředitelně základní školy v pondělí a pátek od 8:00 hodin do 14:30 hodin.

Případné dotazy rádi zodpovíme na e-mailové adrese: marcela.mikelova@zsvlasatice.cz nebo na telefonním čísle 519 42 52 31.

 Mgr. Marcela Mikelová, ředitelka ZŠ a MŠ Vlasatice

 Přihlášky jsou k vyzvednutí od dubna v pondělí a pátek od 8:00 do 14:30 hodin v ředitelně základní školy.