OBEC VLASATICE
Jihomoravský krajJihomoravský kraj

Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvodní stránka > Informace z OÚ > V Poho Spaní

V Poho SpaníDatum konání:
27.4.2023

V loňském roce jsme v Pohořelicích otevřeli čistírnu peří, kde renovujeme a vyrábíme nové péřové výrobky (www.vpohospani.cz). Jsme Chráněná Dílna a v našem provozu pracují převážně lidé se zdravotním omezením. 
Naše práce je poctivé řemeslo a ruční práce. Naše technologie na čištění a renovaci peří je založená na oddělení nečistot a důkladném propařování. Tato metoda je šetrná a zaručí poctivě vyčištěné peří, které má stejné vlastnosti jako peří nové. Každou zakázku čistíme samostatně a zákazník má tak zaručeno, že jeho peří nebude smícháno a hromadně čištěno s jinými zakázkami..

Nabízíme tuto tradiční službu, kterou lidé v obcích vítají a my jim za jejich případnou důvěru nabízíme svoz a dovoz zdarma. 

Co to znamená? 
Přijedeme pro péřové výrobky ke každému zákazníkovi a zrenovované výrobky zase dovezeme až k jeho dveřím, a to zdarma v rámci Vaší obce.  

To vše za ceny, které jsou lepší než kdekoli jinde s garancí kvality a poctivého zpracování. Již naše základní sypka české výroby má vysokou kvalitu, nešustí a je příjemná na dotek. 

V případě zájmu o nové peří, můžeme nabídnout širokou škálu v poměrech prachového a draného peří. 

VPohoSpaní