OBEC VLASATICE
Jihomoravský krajJihomoravský kraj

Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvodní stránka > Informace z OÚ

Informace z OÚ


Obsahem této stránky jsou aktuální informace OÚ Vlasatice, které se týkají aktuálních i minulých investičních akcí realizovaných v obci, připravovaných smluv, dotazů občanů, či jiných záměrů obce.

Dotace na opravu Susankova kříže

OÚ si dovoluje oznámit, že naše obec získala dotaci z Ministerstva pro místní rozvoj na opravu tzv. Susankova kříže ve výši 51 450,-Kč.

Více

Autor: Petr Hubáček Publikováno 7. 8. 2015 13:52

Kotlíková dotace

Krajský úřad Jihomoravkého kraje  si dovoluje informovat obyvatele kraje, že Jihomoravský kraj v současné chvíli připravuje v rámci specifického cíle 2.1 prioritní osy 2 nového Operačního programu Životní prostředí projekt na tzv.

Více

Autor: Petr Hubáček Publikováno 6. 8. 2015 13:58

Pokuta ČIŽP

Česká inspekce životního prostředí (ČIŽP), oblastní inspektorát Brno, na základě dřívějšího šetření udělila naší obci pokutu ve výši 50 000,- Kč za vypouštění odpadních vod z dešťové kanalizace do toku Miroslávka.

Více

Autor: Pavel Procházka Publikováno 15. 7. 2015 14:47

Ukončení rekonstrukce MŠ

Dne 30.6.2015 byla oficiálně ukončena rekonstrukce naší mateřské školy. Rekonstrukcí prošlo celé první patro, byla zateplena půda, celý obvodový plášť i část sklepa. Na hřišti byly osazeny nové herní prvky a v okolí školky byly zpevněny přístupové cesty.

Více

Autor: Pavel Procházka Publikováno 30. 6. 2015 15:49

Sběrná nádoba na kovový odpad

OÚ ve Vlasaticích oznamuje, že před vchod na hřbitov byla umístěna sběrná nádoba na drobný kovový odpad (plechovky, konzervy,...). Jde o další krok ke zvýšení efektivity třídění odpadů, který může následně vést ke snížení finančních nákladů na sběr odpadů.

Více

Autor: Pavel Procházka Publikováno 18. 6. 2015 20:49

Sportovní klub ve Vlasaticích

Dovoluji si vás informovat o činnosti Sportovního klubu ve Vlasaticích. Tento klub, pod vedením trenéra Milana Dubce, se mimo jiné zaměřuje na posilování a udržování fyzické kondice, tzv. kruhový trénink. Více informací naleznete v příloze.

Více

Autor: Pavel Procházka Publikováno 16. 6. 2015 20:13

Snížení emisí

Díky třídění odpadu naše obec přispěla ke snížení emisí a snížení úrovně znečištění životního prostředí a současně se tímto naší obci zmenšil objem finančních prostředků, které vynakládá na sběr odpadu.

Více

Publikováno 3. 6. 2015 20:41

Dotace na rekonstrukci tělocvičny

Jak již jste byli dříve informováni, naše obec podala žádost o poskytnutí dotace na rekonstrukci tělocvičny v ZŠ v rámci dotačního titulu Podpora zapojení dětí a mládeže do komunitního života v obci vyhlášeného Ministerstvem pro místní rozvoj v celkové výši

Více

Autor: Pavel Procházka Publikováno 27. 5. 2015 21:02

Střelnice

Na základě podmětů řady občanů na provádění nepovolené stavby v prostoru „Cihelny“ a hluku ze střelnice vám sděluji následující. Ihned po zjištění provádění stavby jsem Myslivecké sdružení požádal o podání vysvětlení.

Více

Autor: Pavel Procházka Publikováno 9. 5. 2015 17:01

Rekonstrukce hasičské zbrojnice

Z důvodu četných dotazů ohledně pokračování rekonstrukce hasičské zbrojnice bych vám rád sdělil několik aktuálních informací. Jistě jste si všimli, že práce na rekonstrukci zbrojnice byly dočasně přerušeny.

Více

Autor: Pavel Procházka Publikováno 9. 5. 2015 16:57