OBEC VLASATICE
Jihomoravský krajJihomoravský kraj

Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvodní stránka > Spolky a kluby > Klub důchodců

Klub důchodců

Klub důchodců ve Vlasaticích byl založen v roce 2005 jako dobrovolné sdružení seniorů naší obce a v současné době sdružuje přibližně 70 členů. Klub důchodců se schází pravidelně každý poslední čtvrtek v měsíci. Na každé společné besedě se vždy při malém občerstvení a za doprovodu hudby slaví narozeniny těch členů klubu, kteří je mají právě v tomto měsíci.

                                     Klub důchodců - z akcí                     Klub důchodců - z akcí

Dále Klub důchodců organizuje celou řadu kulturních akcí jak pro členy klubu, tak i pro ostatní občany obce. Mezi členské kulturní akce patří zejména návštěvy divadelních představení, zájezdy po okolních památkách nebo výlety spojené s návštěvou jiných zajímavých míst či kulturních akcí.

 Klub důchodců - z akcí

Mezi akce organizované Klubem důchodců pro občany naší obce patří zejména „Ostatková zábava“ spojená s dopoledním průvodem masek, která již neodmyslitelně patří k tradičním kulturním událostem probíhajících ve Vlasaticích. Dále se členové Klubu podílejí na organizaci „Rojení čertů“ na Mikuláše, srpnových „Letních setkáních“ nebo akcích spojených s oslavou Dne dětí.

 Klub důchodců - z akcí

Klub důchodců jako dobrovolné neziskové sdružení je velmi vděčné Obci Vlasatice za dlouholetou podporu své činnosti. Stejně tak si velmi cení podpory všech sponzorů a přispěvatelů, bez kterých by jeho činnost asi nebyla možná.

Dovolte mi, abych touto cestou jménem předsedkyně Klubu důchodců nabídla všem současným i nastávajícím důchodcům členství v našem klubu.

„TĚŠÍME SE NA VÁS“.

Předsedkyně Klubu důchodců ve Vlasaticích                                                          Eva Hubáčková