OBEC VLASATICE
Jihomoravský krajJihomoravský kraj

Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvodní stránka > Dění v obci - kultura > Kulturní akce

Kulturní akce 2020

Archiv akcí - 2015

Archiv akcí - 2016

Archiv akcí - 2017

Archiv akcí - 2018

Archiv akcí - 2019

 

Ostatková zábava

15. 2. 2020

Sobotní slunečné ráno jsme zahájili průvodem masek po naší obci. Skotačení masek doprovázel harmonikář Roman z Olbramovic. U každého domu nás vítali s malým pohoštěním. Masky byly v hojném počtu i díky místní mladší generaci za což jim velmi děkujeme. Večerní ostatkovou zábavu zahájil hudební produkcí Zbyňa Band, který hrál po celý večer. Bylo pro nás milým překvapením hojná účast masek. Tancovalo a hrálo se do ranních hodin. Touto cestou děkujeme všem, kteří se jakkoli podíleli na přípravách tomboly, průvodu a večerní zábavy.

Helena Kocichová

Dětský karneval

 9. 2. 2020

  Dětský karneval    IMG_20200209_155700 (2).jpg

I v letošním roce se 9. února 2020 konal tradiční a dětmi velmi oblíbený karneval. Karnevalu se účastnilo spousta dětí v krásných maskách. Nechyběli princezny, červené Karkulky, piráti, kovbojové, indiáni.... Program pro děti, který byl plný her, soutěží a zábavy, hudebně doprovázel jako každý rok oblíbený "Zbyňa Band". V závěru karnevalu byly děti odměněny tombolou, která určitě všechny potěšila. Děti, ale i dospělí se mohli občerstvit limonádou, párkem v rohlíku, kávou, čajem, ale nechyběla ani nabídka výborných palačinek, které připravovala Zdeňka Furišová.
Za pomoc při organizaci dětského karnevalu děkujeme Z. Hroudnému, Z. Furišové, M. Sendlerovi, P. Procházkovi ml., T. Procházkovi, M. Procházkové, K. Hubáčkové, L. Hubáčkové.
Již nyní se těšíme na dětský karneval v roce 2021.

zaměstnanci OÚ

MYSLIVECKÝ PLES

18. 1. 2020

20200118_234806.jpg

Tak jako každý rok, již tradičně, zahájil v naší obci plesovou sezónu roku 2020 - Myslivecký ples. Ples se konal 18. ledna 2020 na sále OÚ Vlasatice.
Letošní Myslivecký ples byl velice vydařený. Nepamatujeme si už snad, kdy naposledy navštívilo náš ples tolik hostů. Nálada byla výborná a celkově se průběh plesu nesl v příjemném duchu a lidé se dobře bavili. Celým večerem nás provázela oblíbená kapela Tom Sawyer Band, která na našem plese nesměla chybět. Hřebem večera pak byla bohatá zvěřinová i věcná tombola.
Velice nás těší Váš vzrůstající zájem o Myslivecký ples. V průběhu plesu i po něm jsme obdrželi jak kladné ohlasy tak i podněty, na kterých pro příští rok zapracujeme. Každý rok, se snažíme ples posunout o krok dál.
Doufám, že nám zachováte Vaši přízeň i v příštím roce a všichni se uvidíme na dalším Mysliveckém plese, na který se můžete těšit 16. 1. 2021.

Rád bych poděkoval členům Mysliveckého spolku Vlasatice, OÚ Vlasatice a také všem sponzorů. Díky Vám všem se nám podařilo shromáždit krásnou tombolu.

Přeji Vám všem pevné zdraví a na shledanou příští rok.

S pozdravem,
Přátelé Hubertova cechu