OBEC VLASATICE
Jihomoravský krajJihomoravský kraj

Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvodní stránka > Dění v obci - kultura > Kulturní akce

Kulturní akce 2020

Archiv akcí - 2015

Archiv akcí - 2016

Archiv akcí - 2017

Archiv akcí - 2018

Archiv akcí - 2019

 

Ostatková zábava

15. 2. 2020

Sobotní slunečné ráno jsme zahájili průvodem masek po naší obci. Skotačení masek doprovázel harmonikář Roman z Olbramovic. U každého domu nás vítali s malým pohoštěním. Masky byly v hojném počtu i díky místní mladší generaci za což jim velmi děkujeme. Večerní ostatkovou zábavu zahájil hudební produkcí Zbyňa Band, který hrál po celý večer. Bylo pro nás milým překvapením hojná účast masek. Tancovalo a hrálo se do ranních hodin. Touto cestou děkujeme všem, kteří se jakkoli podíleli na přípravách tomboly, průvodu a večerní zábavy.

Helena Kocichová

Dětský karneval

 9. 2. 2020

  Dětský karneval    IMG_20200209_155700 (2).jpg

I v letošním roce se 9. února 2020 konal tradiční a dětmi velmi oblíbený karneval. Karnevalu se účastnilo spousta dětí v krásných maskách. Nechyběli princezny, červené Karkulky, piráti, kovbojové, indiáni.... Program pro děti, který byl plný her, soutěží a zábavy, hudebně doprovázel jako každý rok oblíbený "Zbyňa Band". V závěru karnevalu byly děti odměněny tombolou, která určitě všechny potěšila. Děti, ale i dospělí se mohli občerstvit limonádou, párkem v rohlíku, kávou, čajem, ale nechyběla ani nabídka výborných palačinek, které připravovala Zdeňka Furišová.
Za pomoc při organizaci dětského karnevalu děkujeme Z. Hroudnému, Z. Furišové, M. Sendlerovi, P. Procházkovi ml., T. Procházkovi, M. Procházkové, K. Hubáčkové, L. Hubáčkové.
Již nyní se těšíme na dětský karneval v roce 2021.

zaměstnanci OÚ