OBEC VLASATICE
Jihomoravský krajJihomoravský kraj

Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvodní stránka > Kulturní akce - archiv 2015

Kulturní akce - archiv 2015

 

Sousedský vánoční jarmark a interaktivní vánoční výstava

Svým příspěvkem bych ráda poděkovala všem, kteří se podíleli na Vánočním sousedském jarmarku. Především bych ráda poděkovala Markétě Vodákové, která se o jeho uspořádání nemálo zasloužila, ale také všem, kteří si v uspěchaném předvánočním čase našli chvíli na to, něco vyrobit či upéct a došli svá díla předvést a zájemcům prodat. Bylo toho opravdu hodně k vidění i ochutnání. Doufám, že každý kdo dorazil, nasál tu správnou vánoční atmosféru a měl krásnou 3. adventní neděli.

Katka Slezáková

Fotogalerie

 

      

 

Vánoce všemi smysly

13. 12. 2015 odpoledne byla pro děti – a nejen pro ně – otevřená interaktivní vánoční výstavka „Vánoce všemi smysly“, kde bylo možné Vánoce ochutnat, ovonět, ale také uslyšet, uvidět a ucítit. Návštěvníci výstavky si mohli prohlédnout betlémy, přečíst vánoční příběh, zahrát si vánoční hry, luštit hádanky a rébusy. Nechyběla tvořivá dílnička, ve které děti vyrobily přáníčka, papírové hvězdy a andělíčky. Ozdobený stromeček, koledy a vánočně prostřený stůl jen dotvořily příjemnou atmosféru nadcházejících Vánoc.

Děkujeme všem, kteří se podíleli na organizaci této zdařilé akce.

Alena Králová

Fotogalerie

 

Rojení čertů

Všechny děti se již dlouho dopředu těšily, až vypukne každoroční "Rojení čertů". V letošním roce přišel děti obdarovat sv. Mikuláš opět s celou skupinou pomocníků. Několik čertů se staralo o pořádek, aby nikdo nezlobil. Andělé zase pomáhali rozdávat dárečky hodným dětem, které přišly přednést nějakou básničku, nebo písničku. Nad vším dohlížel sv. Mikuláš. Naštěstí si nikoho čerti neodnesli, takže se všichni mohli zúčastnit závěrečného ohňostroje. Během akce se podával teplý svařák a atmosféru dokreslovala zvuková produkce. Za přípravu a zdárný průběh je nutno poděkovat všem, kteří se na akci podíleli. Obci za materiální zabezpečení, Klubu důchodců za teplé nápoje, Zbyňa-bandu za ozvučení a dobrovolným hasičům za organizaci.

        

Igor Ševčík

Fotogalerie

 

Pohádka o sv. Mikuláši

Dne 6. 12. 2015 se v kostele ve Vlasaticích uskutečnilo setkání dětí se sv. Mikulášem. Jeho život a dobré skutky, které konal, nám připomněla pohádka Dobrota a Lakota - pohádka o sv. Mikuláši a dvou bratrech, o dobru a zlu, které bylo po zásluze potrestáno. Po pohádce už jsme netrpělivě vyhlíželi Mikuláše a anděly. Nakonec jsme je přivolali písničkou a děti se mohly těšit ze sladkostí, kterými byly obdarovány.

 

            

Alena Králová

 

Vítání občánků

Dne 5.12. 2015 se v obřadní síni OÚ uskutečnil slavnostní obřad, během kterého pan starosta přivítal do naší obce nové občánky. Jsem velice ráda, že jsem měla příležitost se tohoto obřadu zúčastnit, protože byl opravdu velmi slavnostně pojatý. K tomu zcela jistě přispělo i vystoupení dětí z hudebního ateliéru pana Mgr. Kratochvíla. Na závěr mi dovolte popřát novým občánkům hodně štěstí, zdraví a radosti.

             

Eva Hubáčková

Fotogalerie

Rozsvícení vánočního stromečku

První adventní neděle r. 2015 se nesla jako vždy ve Vlasaticích v očekávání slavnostního rozsvěcení vánočního stromku. Tomuto okamžiku předcházel adventní koncert v sále OÚ,který uspořádal Obecní úřad ve spolupráci s Hudebním ateliérem Mgr.Pavla Kratochvíla.Žáci Hudebního ateliéru se představili nejen jako sólisté ve hře na klavír, zobcové flétny či klarinety, ale i v různých souborech. Na závěr koncertu vystoupil dětský pěvecký sbor RADOST s písničkami s vánoční tématikou, které oslovily snad každého posluchače v sále. Po koncertu patřilo jeviště dětem z MŠ a ZŠ Vlasatice. Nejdříve jsme vyslechli vánoční verše v podání těch nejmenších, potom přišli na řadu školáci s kytarami, zpěvem koled a přednesem básniček. Všichni účinkující i jejich učitelé zaslouží velkou pochvalu. Jejich vystoupení nás všechny předvánočně naladila.

   

Pavel Procházka

Fotogalerie

 

Florballový turnaj v Žabčicích

V sobotu 21. 11. 2015 jsme se poprvé s naším florballovým kroužkem zúčastnili jako tým florballového turnaje v Žabčicích. Našimi protivníky byla družstva Žabčic, Přibic a Vranovic.

        

I když jsme s dětmi obsadili čtvrtou příčku, je nutno podotknout, že zejména s družstvem Vranovic svedli naši svěřenci velmi vyrovnaný boj. Vzhledem k faktu, že jsme jako tým absolvovali pouze osm tréningů, se děti nemají vůbec za co stydět a všichni na ně můžeme být hrdí. Ti z Vás, kdo byli na turnaji přítomni nám jistě dají za pravdu.

Už nyní se velmi těšíme na další turnaj a věříme, že nás v našem snažení podpoříte svou přízní.

Za florballový kroužek při ZŠ a MŠ Vlasatice

Milan Dubec - trenér

 

 Zlatá svatba manželů Hadačových

21.11.2015 jsem měl tu čest obnovit manželský slib manželů Ludmily a Jana Hadačových při příležitosti jejich padesátiletého výročí svatby. Paní Ludmila Hadačová za svobodna Procházková je rodačkou obce Vlasatice a svatební obřad měli 20.11.1965 v obřadní síni ve Vlasaticích.

         

Tato společenská událost se konala v rodinném kruhu. Atmosféra celého obřadu byla velmi příjemná až dojemná.Hudební doprovod nám zajistil hudební ateliér pana Mgr. Kratochvíla, za to mu děkuji.

Pavel Procházka

 

3. BABSKÉ HODY ve Vlasaticích 2015

Na začátku září se svolala stará dobrá banda, aby se každou neděli až do hodů sešla, oprášila kroky a melodie a připravila zase nějakou tu novou srandu. S radostí jsme se scházely, poskakovaly a zpívaly a teď přemýšlíme, jak jen do příštího září naložíme s volnými nedělními odpoledními chvilkami. J

Tentokrát jsme pro jistotu s intenzivními přípravami a výzdobou začaly už ve středu, aby vše bylo precizní a nenechaly jsme se zahanbit ve srovnání s loňskými ročníky. Účastníci zábavy si mohli např. povšimnout ručně vyráběných ozdob na kolíčcích, které měly napovědět, co přijde na půlnočním překvapení.

Přípravy samozřejmě vrcholily v onen příslovečný pátek 13., ale pro nás tento den rozhodně nebyl smolný, vše jsme zdárně dotáhly do konce, vyzvedly jsme kroje, dozdobily sál, dopilovaly kroky, natrénovaly vázání šátků, které byly pro nás novinkou (za zapůjčení ještě jednou děkujeme obci Troskotovice) stejně jako polosvátečně kyjovské kroje namísto těch svátečních. Řekly jsme si poslední detaily k sobotě a pak už se rozešly do svých domovů, abychom se před spaním mohly ještě pomodlit za pěkné počasí a brzy se uložit, abychom byly na ten velký den fit.

    

V sobotu 14. 11. 2015 jsme se vzbudily do krásného rána, namašlily se, sešly se na sále, abychom si navzájem navázaly šátky a pofotily se. A mohly jsme vyrazit. Obchůzka po dědině nám trvala o něco déle než obvykle, ale nebylo kam spěchat, sluníčko nás pěkně hřálo a o to víc jsme si vše užily.

Večerní zábava opět trhla rekordy v návštěvnosti, což organizátory poněkud znepokojuje s ohledem na budoucí ročníky. Asi budeme muset přistavět do patra… J Naše milá a osvědčená Túfaranka ze Šakvic nezklamala ani tentokrát a hrála opět do úmoru. Skoro jsme neměly ani příležitost zpívat. Ale my jsme si ji našly i tak. Kolíčkové sólo už je klasika, stejně jako půlnoční překvapení, o které se letos postarala teplákovo-kecičková poupata, a krátký disko-koutek, zakončený vyhlášením tomboly, než se muzikanti vrátí po večeři k nástrojům.

Děkujeme všem zúčastněným za podporu a těšíme se příště ve stejné sestavě snad opět na viděnou!

Lenka Pekařová

Fotogalerie babské hody

 

Cesta za světýlkem

   

27. října 2015 večer se rozsvítilo několik desítek lampionů v rukou malých i velkých dětí, které se zúčastnily lampionové cesty za světýlky.

Všichni jsme se sešli před školou, kde byly vylosovány tři vítězné obrázky odevzdané do soutěže „Nejkrásnější strašidlo“ a jejich autoři byli odměněni. Všechny soutěžní výtvory jsou k vidění v přízemí OÚ. Již za tmy jsme průvodem došli k rybníčku - na začátek trošku strašidelné cesty se světýlky. Na tu se ve skupinkách vydaly všechny odvážné děti. Potkaly strašidlo i hodné víly, plnily úkoly, to všechno za svitu lucerniček, lampionů a měsíce. Děti, které dorazily až do cíle, získaly sladkou odměnu, společně jsme pak všichni znovu prošli vesnicí až ke škole, kde jsme popřáli hodně zdaru příštímu ročníku.

Velké poděkování patří všem členům Sboru dobrovolných hasičů a Unie rodičů, kteří akci naplánovali, zorganizovali a připravili tak krásný zážitek dětem i jejich rodičům.

Alena Králová

 

Akustický koncert - ALBAND

     

Myslím si, že je na místě vám všem za včerejší super atmosféru převelice poděkovat! Všem, kteří se podíleli na organizaci večera, ale hlavně vám, kteří jste přišli a ukázali tak, že vám kulturní život ve Vlasaticích není "jedno"! A jak už bylo včera večer maminkou i panem Kronkem řečeno - můžete počítat s letním návratem této kapely a jako skvělý bonus bude Open Air koncert Cimballicy, se kterou už jsme ve Vlasaticích taky měli tu čest - a byli super. Takže: máte se na co těšit a ještě jednou převeliké díky, hlavně mámě, bez které by to nevzniklo, ale i vám, bez kterých by to nemělo smysl.

Díky, díky, díky... :-):-P

Dominika Vodáková

fotogalerie č.1 - koncert ALDAND ve Vlasaticích

fotogalerie č.2 - koncert ALBEND ve Vlasaticích

 

Letní biograf 2015

Poslední prázdninovou neděli jsme měli všichni možnost se sejít na zahradě OÚ při promítání letního biografu. Promítal se krásný český film „Ať žijí duchové“. O jeho produkci na původním 16mm filmu se postaralo Občanské sdružení „Postřeh“, kteří k nám zavítalo až z Hradce nad Moravicí.Toto rozloučení s prázdninami se velmi vydařilo. Díky teplému večeru, úžasnému filmu a bohatému občerstvení, o které se postaralo TJ Start, Vlaska a MonroCafe. Večeru se zúčastnilo asi sto dospěláků a nespočet dětí všech věkových kategorií.

        

Již při vstupu všechny návštěvníky vítaly dvě krásné „Bílé paní“, které nejen vybíraly vstupné, ale pro každé dítko měly připravený malý dáreček v podobě baterky.Pro mnoho dětí to bylo první setkání s letním kinem a věřím, že se jim velmi líbilo, jak na závěr daly znát potleskem.

Velké DÍKY patří všem, kteří se na přípravě této kulturní akce podíleli.

Michaela Sendlerová

Letní biograf 2015

 

Tenisový turnaj ve čtyřhře

Letos jsem se pustil do uspořádání již IV. ročníku tenisového turnaje v deblu. Do kvalifikace turnaje se přihlásilo 11 soutěžních dvojic. Podmínkou bylo, aby alespoň jeden z dvojice hráčů byl obyvatelem Vlasatic. Dvojice byly poté rozlosovány do dvou skupin, kdy z každé skupiny postoupily 4 nejlépe umístěné dvojice do závěrečného finálového turnaje, který se hrál systémem play off. Finálový turnaj proběhl 25. 7. 2015 ve Vlasaticích na kurtu za hospodou. Vítězové turnaje a rovněž i obhájci z loňského roku byli Roman Outulný a Ondřej Matuška. Na druhém místě se umístili Libor Šulc a Lukáš Wais a třetí místo obsadili Marek Outulný a Víťa Veselý. Během turnaje bylo připraveno pro diváky a soutěžící občerstvení a bohatá tombola. Po vyhlášení výsledku a losování tomboly byl připraven večerní program, vystoupení kapely Máš Čas Band. Vše proběhlo bez problému až na nepřízeň večerního počasí. Doufám, že každým rokem bude přibývat stále více účastníků a zájemců o tenis. A především bych chtěl poděkovat Všem sponzorům turnaje, panu starostovi a obecnímu zastupitelstvu za podporu!

Sponzoří turnaje: Hotel Le Café, Bramac, Stavebniny Vlasatice, Pohostinství Jindřich Kašpárek, Cukrárna Miroslava Maliková, Granero Vlasatice s.r.o. MZ sport, TJ Start Vlasatice, Obecní úřad Vlasatice.

Jiří Bém ml.

Sousedský jarmark

Máme za sebou úspěšný druhý ročník „sousedského jarmarku“, který proběhl 11. července 2015 za krásného slunného počasí. Je to moc pěkná akce, za kterou patří velké díky naší *Markétce Vodákové. Sejdou se zde lidé, kteří mají co nabídnout a ti druzí, co se zajímají o druhé.

         

Byla zde krásná atmosféra vnímaná všemi smysly: zrakem, sluchem, chutí a vůní. Člověk zde mohl ochutnat krásně zdobené perníkové knoflíčky, masíčko na kotlíku, langoše, hamburgery, koláče, palačinky a také něco k pití. Své zastoupení zde měla i flóra tradičního pana zahradníka. Z fauny zde byly k vidění holubi, králíci, andulky a největším lákadlem byly dvě klisny, na kterých se vozily děti. Děti se mohly u svých stánků pochlubit svými výtvory a bylo krásné, jak si to užívají. Prodávaly se tu i výrobky našich šikovných spoluobčanů, zastoupení měla i přírodní kosmetika. Celý jarmark byl doprovázen dvěma muzikanty, hrajících melodickou hudbu na kytaru, dudy a píšťalu. Věřím, že se všem jarmark líbil a příští rok se přidají další stánky s novými nápady.

Všem děkujeme za účast a příští rok „na shledanou“.

Furišová Zdeňka

Fotogalerie sousedský jarmark

 

Turnaj v nohejbalu o pohár starosty obce

I v letošním roce 4.7.2015 proběhl XIII. ročník nohejbalového turnaje o pohár starosty obce Vlasatice. Počasí bylo přímo tropické a proto bych chtěl všem hráčům smeknout poklonu za jejich výkony i přes úmorné vedro. Jako v minulých letech, tak i tentokrát se turnaje zúčastnili místní nohejbalisté a hráči spojení s Vlasatickým fotbalovým klubem. Celkem se do turnaje přihlásilo 11 týmů po třech hráčích, od 15-ti let a výše. Turnaj byl rozlosovám do dvou skupin, kde si v jednotlivých skupinách zahrál každý s každým a následně se hrálo formou play off. Ve finálovém zápase se utkaly týmy THREE STARS (T.Slezák,M.Hrůza,M.Šiška) a GDE ZME (O.Matuška,L.Kovařík,M.Beran), kde letošním vítěztstvím obhájil své prvenství tým GDE ZME. Třetí místo vybojoval tým STKO (P.Lakatoš,P.Gašperák,J.Duchoň). Všem ještě jednou gratulujeme.

       

Nohejbalový turnaj není pouze akcí sportovní, ale také společenskou. Jde o setkání hráčů a fanoušků, přátel a známých, kteří se doufám dobře bavili, a to i po oficiálním ukončení turnaje, kdy se zapíjel úspěch vítězného týmu. Závěrem bych rád poděkoval obci Vlasatice za poskytnutou finanční podporu, za propůjčení párty stanů a stolů s lavicemi a ostatním, kteří nám pomáhali. Nemalé díky patří také slečně Lence Pekařové za celodenní péči o náš pitný réžim a panu Josefovi Lakatošovi za tradičně famózní kotlík.

Již teď se těšíme na XIV. ročník.

Fotografie Nohejbalový turnaj

Tomáš Slezák

 

Jánské hody 2015

V soboru 27. 6. 2015 pořádal fotbalový klub TJ Start Vlasatice ve spolupráci s Obecním úřadem Jánské hody. Dopoledního průvodu a večerní zábavy se zúčastnilo 16 stárků a 11 krojovaných dětí. Krojovanou chasu po celý den doprovázela kapela SOBULÁCI, složená převážně z mladých muzikantů. Muzikanty a později i unavené malé stárky vezl pan Pavel Křipač na krásně ozdobeném voze s koňmi.

         

Zábavu zahájili stárci připraveným nástupem o půl deváté a rozhodně nenechali nikoho sedět. Tancovalo a hrálo se až do třetí hodiny ranní. Hodové zábavy se zúčastnilo více jak 130 hostů a dovoluji si říci, že se všichni dobře bavili. Na celém dni i večeru byla krásná atmosféra zpěvu a tance. Děkuji všem zúčastněným za čas, který věnovali přípravě těchto hodů. Zaměstnancům za krásně nazdobené prostory a dobrovolníkům z TJ Start Vlasatice za zajištění občerstvení nejen pro hosty, ale i stárky a muzikanty.

Fotografie Jánské hody

Pavel Procházka

 

Vítání občánků jaro 2015

Jsem velice rád, že jsem měl tu čest uvítat do naší obce šest nových občánků, v rámci slavnostního obřadu, který proběhl v krásném sobotním dopoledni dne 13.6. 2015. Děti i rodiče přišli svátečně naladěni a prožili společně se mnou krásné a dojemné chvíle při přijetí nových občánků Vlasatic. Tyto slavnostní chvíle nám zpříjemnily děti z hudebního ateliéru pana Mgr. Kratochvíla, za což jim moc děkuji.

        

Rodičům přeji ať vám děti rostou ve zdraví do krásy a k radosti.

Pavel Procházka

Fotografie Vítání občánků

 

 Soutěž v pexesu

Na věku nezáleží! To se potvrdilo 18. června 2015 při soutěži v pexesu. 20 dětí a 4 „dospěláci“ poměřili svou paměť, bystrost i psychickou odolnost. Každý soutěžící sehrál 3 zápasy a ti nejlepší se utkali ve finále. Ve společnosti Krtečka, psů, koní, kytek, aut, dopravních značek i indiánů jsme si všichni užili báječnou soutěžní atmosféru, sladké výhry i ceny útěchy.

              

Děkuji paní M. Vodákové a paní K. Hubáčkové za věcné dary, děkuji J. Fuksové, L. Hubáčkové a G. Konečné za pomoc při organizaci soutěže, paní M. Boščíkové za zapůjčení pexes a všem soutěžícím za jejich nasazení při hře.

Prohrál, kdo se nezúčastnil!

Alena Králová

Fotografie Soutěž v pexesu

 

Koncert Best of Akustik

Dne 30. 5. 2015 se uskutečnil na zahradě obecního úřadu akustický koncert pana Ladislava Křížka, za kytarového doprovodu pana Radka Kroce a Tomáše Krauze. Chtěla bych touto cestou poděkovat všem za úžasnou atmosféru a návštěvu tohoto kulturního počinu. Děkuji rovněž i těm, kteří se na akci jakýmkoliv způsobem podíleli a pomohli mi s její realizací. VELKÉ DĚKUJI vám všem, neboť bez vás by nic takového nevzniklo.

 

           

S úctou, láskou a vděčností Markéta Vodáková

Fotografie Koncert Best of Akustik

 

Rybářské závody

Dne 23.5.2015 se uskutečnily již tradiční rybářské závody na rybníčku za Štouračovým. Zúčastnilo se 74 soutěžicích. Celkem bylo chyceno 56 ks kaprů. Nejdelší kapr měl 57 cm. Na prvním místě se umístil pan Bohdanský Tomáš (312 bodů), na druhém místě se umístil pan Veselý Zdeněk (173 bodů) a třetí místo obsadil pan Buček Vítězslav (141 bodů).
Pro soutěžící i přihlížející bylo připravenou bohaté občerstvení a tombola. I při nepřízní počasí se rybářské závody vydařily. Tímto bych chtěl poděkovat všem sponzorům za finanční i věcné dary. A členům rybářského spolku za spolupráci na rybářských závodech.

 

      

 

Aleš Klucho

 

Žehnání motorkám

Dne 16.5.2015 se ve Vlasaticích uskutečnilo Žehnání motorkám a ostatním jednostopým vozidlům. Této akce se zúčastnilo přibližně 100 strojů různých značek a kubatur. Motorkáři se sjeli z různých koutů naší země - namátkou Kyjova, Vyškova, Blanska, Znojma, Brna a dokonce až z Jeseníků. Chtěla bych touto cestou poděkovat panu faráři za bohoslužbu, hasičům za pomoc při zajištění plynulého silničního provozu, fotbalistům a všem ostatním za perfektní občerstvení a obecním zaměstnancům za krásně nachystané a uklizené obecní prostranství i zázemí na zahradě obecního úřadu. Taktéž chci všem poděkovat za hojnou účast a velmi milou celkovou atmosféru.

 

          

Markéta Vodáková

fototogalerie žehnání motorkám

 

Vítání jara 2015

28. 3. 2015 se uskutečnila akce Vítání jara, kterou zorganizovala Unie rodičů ve spolupráci s Klubem důchodců. Děti, které přišly, rozhodně nelitovaly, vždyť není nad vlastnoručně upletenou pomlázku. A nejen pomlázku si mohly děti vyrobit. Na řadu přišly nůžky, tužka, lepidlo, barevné papíry, vlna a už se kluci a holky mohli pochlubit ovečkou, kočičkou, motýlkem, tulipánem a nádherným velikonočním přáníčkem. Všichni si jistě pochutnali na perníčku, který si každý ozdobil. Velký dík patří vedení obce za zapůjčení sálu radnice a všem, kteří se aktivně podíleli na zdárném průběhu akce.

 

         

 

Alena Králová

 

Dětský karneval 2015

V neděli 22.3.2015 se v naší obci konal dětský karneval, který jako již tradičně pořádala Unie rodičů. Ve velmi příjemné atmosféře, za hudebního doprovodu „Zbyňa Bandu“ děti soutěžily a tancovaly. Všechny děti dostaly při vstupu poukázku na párek v rohlíku, cukrovou vatu a pití. Nakonec si všechny masky vylosovaly v tombole cenu a rozešli se do svých domovů. Bylo moc hezké nasávat atmosféru všudypřítomného dětského smíchu. Děkuji Unii, rodičům i dětem za krásné nedělní odpoledne.

 

           

Pavel Procházka

 

Ostatky 2015

Dne 21. února 2015 Klub důchodců pořádal tradiční masopustní průvod po vesnici a večerní ostatkovou zábavu spojenou s maškarním plesem. Masopustní průvod byl doplněn o mladší děvčata, za což jim patří od nás starších velké poděkování. Občanům děkujeme za krásné přivítání u svých domovů, bohaté občerstvení a finanční příspěvek. Prostě masopust se vydařil. Současně bych chtěla poděkovat i všem občanům za dary do tomboly a také všem sponzorům.

 

                

 

Eva Hubáčková

 

Divadelní spolek Dialog

V sobotu 7.3.2015 nás navštívil divadelní spolek Dialog a odehrál dvě představení. První bylo určeno dětem a jmenovalo se Kluk z plakátu. Na představení přišlo asi čtyřicet dětí s rodiči. Pohádka se líbila, herci si chválili spontánní reakce dětí. Na večerní představení Bílý králík přišlo asi třicet diváků, tady si dovolím poznámku, že je mi líto, že se nás nezúčastnilo více. Nicméně představení se líbilo divákům i hercům, kteří si chválili příjemnou atmosféru. Za odehrání obou představení si tento spolek bude účtovat asi šest tisíc korun. Po představení se celé společenstvo těchto mladých herců odebralo do místního hostince a za doprovodu třech kytar zpívalo a bavilo celé osazenstvo. Na závěr bych chtěl tomuto spolku poděkovat a musím říct, že jak jsem je za ten jeden den poznal je vidět, že divadlo dělají od srdce a pro zábavu.

 

Pavel Procházka